top of page

Televizní reklama

 Reklama v televizi není jen pro velké hráče! 

Říkáte si, že už je Vás všude po internetu plno? Tak to je ten správný čas začít špásovat s TV reklamou! Nebojte se astronomických částek, je to tak trochu jako se psem co štěká a nekouše. Naším agenturním posláním je dostávat tento formát propagace ke středním a menším inzerentům. Lidsky, srozumitelně a férově!

Gradient

JAKÉ FORMÁTY JSOU VHODNÉ?

Vybrat můžete z klasických spotů, sponzorovaných vzkazů u pořadů nebo třeba reportáží a soutěží. Běžná je i kombinace těchto formátů protože nemáte malé cíle!

play-button%20(1)_edited.png

SPOTOVÁ REKLAMA

Klasické spoty tak jak je znáte. Na výběr je moderní kratší 20 sekundová verze nebo běžná 30 sekundová verze, kam už dostanete i velký příběh! A že ten váš by za to stál

star.png

SPONZOR POŘADU

Jak se lépe zapsat do povědomí než sponzorvat oblíbený pořad vašeho typického zákazníka. Ano, sponzor pořadu si získává právem stále větší oblibu. Je to kratší rychlé sdělení, které stojí za to opakovat ve větší frekvenci!

cursor_edited_edited.png

REDAKČNÍ REPORTÁŽE, SOUTĚŽE, PRODUKT PLACEMENT

Je libo Přemka Podlahu, Topstar nebo Loskutáka? Diváci si mohou prohlédnout hodnotnou reportáž nebo zasoutěžit v pořadech o celebritách. Dostatečný prostor pro vaší prezentaci za zajímavou cenu! Co třeba produktový  vendor spot s Heurekou? A váše značka hned získá jinou váhu!

Čeho lze dosáhnout?

O zásah jde až na prvním místě!

  • Více jak 800 spotů a 350 GRP

  • Reach 3+ v cílové skupině 15-69        2,9 milionu diváků

  • Zajímavá sleva z  cenikových cen + bonusové spoty

klient ze segmentu elektro

reklamní kampaň za 3 000 000 Kč

formát - sponzorovaný vzkaz 10s + klasický spot 20s

  • Více jak 100 spotů a 105 GRP

  • Reach 3+ v cílové skupině 15-69        1,2 milionu diváků

  • Zajímavá sleva z  cenikových cen

Klient ze segmentu Food

reklamní kampaň za 500 000 Kč

formát - sponzorovaný vzkaz 10s

  • Více jak 150 spotů a 150 GRP

  • Reach 3+ v cílové skupině 15-69        1,9 milionu diváků

  • Exkluzivní období okolo Black Friday, kdy je běžný koeficient ceníkových cen 1,3

Klient ze segmentu Fashion

reklamní kampaň za 1 000 000 Kč

formát - vendor partner Heureka

Jak spolupráce probíhá

CENOVÁ

NABÍDKA

Připravíme Vám cenovou nabídku na základě podkladů, které nám dodáte. Televizní reklamní kampaň se dá realizovat od částky 300 000 Kč v případě klasických formátů, v případě soutěží a reportáží od 100 000 Kč. Nabídku od nás budete mít na samotnou kampaň, realizaci spotů a voiceoverů, včetně potřebných licencí.

KOMPLETNÍ MEDIAPLAN

V tomto kroku doladíme přesný mediaplán, v jakých časech a na kterých stanicích se vaše reklamní sdělení bude objevovat. 

POSTBUY

Po ukončení kampaně vám zpacujeme detailní přehled o odběhnuté kampani - jaký měla zásah ve vaší cílové skupině a frekvenci opakovaní. Většinou je to milé překvapení, protože kampaň zpravidla doručuje větší zásah a frekvenci, než je reálně objednáno v mediaplanu.